Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1
Sipariş verilmeden önce hem takipçi hem beğeniler için mutlaka sayfanızın profil herkese açık hale getirilmelidir.

Madde 2
Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi ve beğeni işlemlerinde hesabınız kapatılabilir. Lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.

Madde 3
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 4
Kapanan hesap, silinen takipçiler (telafi seçenekli paketler hariç) düşme konusunda sosyalpaketin.com garanti vermemektedir.

Madde 5
sosyalpaketin.com bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. (Telafili servisler hariç) Eğer eksik yükleme olursa, siparişinizi tamamlayamazsak sistem otomatik şekilde eksik kısmın ücretini iade etmektedir.

Madde 6
sosyalpaketin.com üzerinden aracılık yapan, alım&satım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

Madde 8
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur instagram' ın temizlik yapacağı zaman belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 9
Sipariş esnasında hesabınızı gizli seçeneğine alırsanız iade yapılmama hakkımız saklıdır. 

Madde 10
Hatalı işlem yapılan siparişlerde iade işlemi yapılamayabilir. Siparişlerinizi girerken lütfen ekranda yazan direktifler doğrultusunda tekrar tekrar kontrol edin.

Madde 11
+18,iddaa, kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb. hesaplara beğeni, takipçi gönderimi yapılmamaktadır.

Madde 12
Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre ve zaman zaman gerçekleşen sosyal medya güncellemelerine göre değişebilir, ertelenebilir, uzatılabilir. 

Madde 13
Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 14
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. 

Madde 15

96 Saat içerisinde başlanmayan siparişlerinizde iade hakkınız bulunmaktadır. Teslim etmeye başladığımız siparişleriniz için iade hakkı kesinlikle bulunmamaktadır. Dijital ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Madde 16

Takipçi listenizden kendi çıkardığınız takipçiler için telafi talep edemezsiniz. Sistemden anlaşılmaktadır.

Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir.
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.