Kullanım Koşulları (Sipariş Vermeden Okuyun)

Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1
Sipariş geçilmeden önce mutlaka kullanıcının profil herkese açık hale getirilmelidir.

Madde 2
Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb işlemlerde lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız. Lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.

Madde 3
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 4
Her servisin tamamlanma süresi değişiklik gösterebilir 10 dakikada bile tamamalanan servislerimiz olsada bazen yoğunluk nedeniyle veya instagram nedeniyle siparişlerinizin başlaması uzun sürebilir. 96 saat içerisinde siparişiniz hiç başlamadıysa iade veya hizmetini sunduğumuz başka bir ürün için talepte bulunabilirsiniz.

Madde 5
sosyalpaketin.com bütün işlemlerde düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. (Garantili servisler hariç) Eğer eksik yükleme olursa, siparişinizi tamamlayamazsak sistem otomatik şekilde eksik kısmın ücretini iade etmektedir.

Madde 6
sosyalpaketin.com üzerinden alım&satım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

Madde 7
Twitter takipçi işlemlerinde lütfen sipariş tamamlandıktan sonra en az 6 saat bekleyip öyle başka bir sipariş geçiniz.

Madde 8
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur kalıcığılığı belli değildir tamamen instagrama bağlı bir durum.

Madde 9
Sipariş esnasında hesabınızı gizli seçeneğine alırsanız iade yapılmaz. 

Madde 10
Hatalı işlem yapılan siparişlerde iade işlemi yapılamayabilir. Lütfen siparişlerinizi girerken tekrar tekrar kontrol edin.

Madde 11
+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb. hesaplara üye çekimi yasaktır.

Madde 12
Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir , ertelenebilir, uzatılabilir.

Madde 13
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir.
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

sosyalpaketin.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.